+48 451 193 326

PL

UA

EN

Klinika Dentystyczna Sky Dental Clinic - logo - nawigacja
+48 451 193 326

PL

UA

EN

Metamorfozy

Uśmiechnięta kobieta

Idealny uśmiech gwarantowany

Dołącz do odmienionych pacjentów i ciesz się pięknem zdrowego uśmiechu!

Twoja droga do nowego,promiennego uśmiechu.

Metamorfozy naszych pacjentów

Robimy wszystko, by sprostać Waszym oczekiwaniom. Każdą dziedzinę reprezentuje u nas specjalista, który perfekcyjnie zajmuje się tym, czego Wasz uśmiech potrzebuje, by stać się zjawiskowy.

Licówki, Korony, Implanty Pani Bogusławy

Pani Bogusława zgłosiła się z niesatysfakcjonującym ją pod względem estetycznym usmiechem i licznymi brakami skrzydłowymi (zęby boczne). W planie leczenia uwzględniono leczenie chirurgiczne tj Sinus Lift, Implanty, oraz odbudowy protetyczne na zębach własnych w postaci licówek. Pacjentka uśmiecha się szeroko i z duża satysfakcją po zakończeniu leczenia w naszej placówce.

Przed

Po

Licówki Pani Ewy

Poprawa estetyki naszego usmiechu bez ingerencji chirurgicznej- marzenie wielu osób! Nic prostszego!

  1. Wizyta na zaplanowanie pracy i skan jamy ustnej po wcześniejszej higienizacji.
  2. Wizyta na szlif powieschni licowych i pobranie skanu oszlifowanych filarów.
  3. Wizyta na oddanie pracy i możesz cieszyć się pięknym usmiechem!

Przed

Po

Korony, Implanty Pana Marcina

Nie każdy marzy o hollywoodzkim uśmiechu. Część pacjentów chce w ogóle móc się szeroko uśmiechać. Tak było także w tym przypadku. Pacjent zgłosił się z licznymi brakami, oraz patologicznym starciem zębów. W wyniku wieloletnich zaniedbań zęby kompletnie nie znajdowały się we właściwych pozycjach w łuku, a leczenie ortodontyczne nie wchodziło w grę. Zdecydowaliśmy się na kompromis w postaci odbudowy protetycznej cyrkonowej na zębach własnych oraz implantach. Uśmiech który wcześniej nie mógłby uchodzić za estetyczny zyskał nowe oblicze. Kolor A 3.5 pasuje do zębów dolnych których leczenie póki co jest poza zasięgiem naszego podopiecznego ale funkcja i estetyka uśmiechu jest teraz na swoim miejscu.

Przed

Po

Licówki/Implanty Pani Izy

Leczenie Pani Izy było długie, ale warto było czekać na efekt końcowy!

Leczenie ortodontyczne wykonane wcześniej w innym gabinecie nie dało oczekiwanych rezultatów. Liczne nieszczelne "bondingi" nie wyglądały dobrze mimo że nie były robione daawno temu;)

Osiem licówek, 2 implanty i korony hybrydowe przykręcane dały efekt naturalnego pieknego usmiechu. Nasza pacjentka mogła w końcu szeroko sie usmiechać za czym bardzo tęskniła!

Zapraszamy na konsultacje!

Przed

Po

Umów wizytę w Sky Dental Clinic